Slavia HK B - České Meziříčí 10:0 (4:0)

Slavia HK B - České Meziříčí 10:0 (4:0). 2., 48., 51. a 70. Derner Šimon, 15. a 37. Šolc Martin, 8. Kováčik Alexander, 62. Veselý David, 65. Franc Jan, 81. Mukařovský Jan. ŽK: 1:1 (72. Špaček Josef - 87. Fiala Josef). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 60.
Rozhodčí: Kuric Jan, Kafka Bohumil, Prinz Zbyněk
Slavia HK B: Novák Vojtěch - Šolc Martin, Poláček Marek, Kováčik Alexander (46. Veselý David), Franc Jan, Lán Jakub (65. Mukařovský Jan), Pulkrábek Ondřej, Špaček Josef, Brázda Michal (60. Erber Tomáš), Klicnar Marek, Derner Šimon
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš (65. Baše David), Slánský (75. Šoun Michal), Vejprava - Tomášek Jan (65. Provazník) - Fiala Josef, Čiháček, Rezek Jakub (81. Němeček), Fiala Daniel - Roubal Zdeněk, Plšek
Šlégr Jaroslav, trenér Slavie HK B: Proti třetímu týmu tabulky s nejlepším střelcem soutěže jsme chtěli nastoupit maximálně koncentrovaně a zodpovědně. To se nám podařilo a výsledek hovoří za vše. Podařilo se nám najít systém, který nám vyhovuje, kluci plní pokyny a hlavně hrají s chutí a nasazením. Jarní skóre 40:0 je toho důkazem.
Havel Patrik, trenér ČM: Nepodařilo se nám najít recept na první celek tabulky. Kvůli mému chybnému kroku v rozestavení nám utekl úvod zápasu. Děkuji všem hráčům, kteří i přes nepříznivý stav se snažili zápas nějakým způsobem zvrátit. Slavii gratuluji k zasloužené výhře a přeji jim hodně úspěchů v nadcházející sezóně v 1.A TŘÍDĚ. Pro nás je teď důležité se poučit z určitých chyb a připravit se na nadcházející zápas s Černilovem.