Slavia HK B - České Meziříčí 2:1 (0:1)

Slavia HK B - České Meziříčí 2:1 (0:1). 56. Erber Tomáš, 63. Sás David - 24. Baše Lukáš (Hlavsa). ŽK: 0:0. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 20.
Rozhodčí: Dorotík Petr, Turek Jiří, Janota Josef
Delegát: Slavíček Leoš
Slavia HK B: Moník Jan - Špaček Josef, Klicnar Marek, Poláček Marek, Havrda Jan, Sás David, Tomek Adrian Tomáš, Polívka Vojtěch (79. Mukařovský Jan), Šejvl Martin (65. Lán Jakub), Erber Tomáš (79. Vencl Patrik), Jonáš Martin (46. Linhart Jaroslav)
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Roubal, Provazník, Slánský - Tomášek Jan - Fiala Josef (86. Schejbal), Rezek, Hlavsa (86. Šlor), Ježek - Baše Lukáš (63. Fiala Daniel)
Mukařovský Jan, trenér Slavie HK B: V prvním poločase nás provázely nepřesnosti a málo pohybu. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase se nám podařilo zápas otočit. Hosté předvedli sympatický výkon.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: K remíze nebylo daleko. Za předvedený výkon na krásném hřišti jednoho z favoritů soutěže se nemusíme stydět. Pochvala všem hráčům za přístup k utkání.