Smiřice - České Meziříčí 2:3 (1:0)

Smiřice - České Meziříčí 2:3 (1:0). 33. Korenčík Filip, 81. Bednář Aleš - 66. Čiháček (Tomášek Jan), 69. Rezek (Čiháček), 77. Tomášek Jan (Hlavsa). ŽK: 10:0. ČK: 1:0 (69. Mochan Marcel po 2 ŽK). Diváků: 100.
Rozhodčí: Svoboda Filip, Buchta, Mlynář
Delegát: Bez DFA

Smiřice: Hottmar – Zemek, Matějček, Kodeš, M. Mochan – Smrček (72. P. Škarytka), Korenčík, Zapadlo (65. Búta), J. Mochan – Bednář, Čížek

České Meziříčí: Frynta - Čáp (60. Kubíček Jindřich), Kozák, Slánský, Kupka Aleš - Tomášek Jan - Baše Lukáš, Hlavsa, Čiháček (80. Mikušík Milan), Rezek - Havel Lukáš (89. Španiel)

Václav Tarantík, vedoucí mužstva Smiřic: „Hrálo se utkání dvou rozdílných poločasů. Za zmínku stojí poměr žlutých karet 10:0 pro náš tým."

Mikušík Milan, trenér ČM: Po špatně odehraném prvním poločase jsme ve druhé půli přidali na pohybu a přesnosti a vytvořili si několik dobrých brankových příležitostí, z nichž se nám podařilo tři proměnit a zaslouženě jsme zvítězili. Hráči si zaslouží pochvalu za disciplínu, o čemž hovoří skóre žlutých karet 10:0 ve prospěch domácích.