Třebeš - České Meziříčí 1:1 (1:0)

Bod má pro nás cenu vítězství.

Třebeš - České Meziříčí 1:1 (1:0). 3. Vlkanova - 90. +2. Kozák. ŽK: 1:2. ČK: 0:0. PK: 1:0 (87. domácí nedali). Diváků: 70.
Rozhodčí: Vích, Otava, Odvárko
Delegát: Hubička

Třebeš: Vocl – Zbořil (88. Krykorka), Štěrba, Heglas, Obst – Petr Mizerík (60. Štajer), Munzar, Farkaš (75. Veis), Sochor, Vlkanova (85. Pavel Mizerík), Majer

České Meziříčí: Rak - Slánský, Kozák, Tetřev, Kubíček (81. Havel Tomáš) - Rezek, Hlavsa, Krajňak, Kupka (76. Borecký), Ježek - Španiel (46. Baše (92. Procházka))

Petr Mrkvička, trenér Třebše: „Utkání jsme začali dobře, hned ve druhé minutě Vlkanova využil první šanci. Až do přestávky jsme byli jasně lepší, vytvořili jsme si snad deset brankových příležitostí, ale všechno jsme neuvěřitelně zahodili. Ve druhé půli se z naší hry vytratila lehkost, na mladých hráčích byla znát nervozita spojená se vstřelením případné rozhodující druhé branky. Vše vyvrcholilo neúspěšným provedením penalty. Hosté ve třetí minutě nastavení naši nemohoucnost potrestali vyrovnáním. Vyzdvihl bych skvělý výkon hostujícího gólmana Roberta Raka, o bod Českého Meziříčí se zasloužil vrchovatou měrou. Stínem utkání bylo zranění Vlkanovy, kterému přejeme brzké uzdravení."

David Horký, vedoucí mužstva ČM: Domácí byli od začátku utkání aktivnější a už ve třetí minutě šli do vedení. Snažili se přidat i druhý gól, měli velkou spoustu šancí, ale co šlo mezi tři tyče, to pochytal Robert Rak. Vystihnul domácím i penaltu v 87. minutě. V samém konci jsme opět zariskovali a tentokrát při nás stálo štěstí, kdy centr stopera Kozáka přeletěl brankáře a zapadl na zadní tyč. Bod má pro nás cenu vítězství.