Turnaj v Albrechticích nad Orlicí v sobotu 3.9. od 9:00

Kostelec/Častolovice - České Meziříčí 4:2 (2:2).
Albrechtice - České Meziříčí 5:10 (3:5).
Solnice - České Meziříčí 7:9 (2:2).

V sobotu 3.9. jsme turnajem v Albrechticích zahájili novou sezónu 2022/2023. A musím za trenérský tým konstatovat, že nás kluci příjemně překvapili. V prvním zápase jsme sice podlehli týmu z Kostelce 2:4, ale jak uznal i soupeř, byli jsme fotbalovější. Kluci se snažili kombinovat, škoda neproměněných šancí v prvním poločase, výsledek mohl vypadat jinak. Druhý zápas proti domácím z Albrechtic jsme byli lepším týmem. Zvítězili jsme 10:5 a nebýt urostlé hráčky soupeře, která svými parametry a důraznou hrou předčila celý náš tým, výsledek mohl být jednoznačnější. V posledním zápase proti Solnici jsme si v prvním poločase vybrali slabší chvilku. Hra se nám nedařila, byli jsme málo důrazní v soubojích. Po domluvě  o poločasové přestávce a mírné změně ve střídání se nám opět začalo dařit a kluci nasazením a bojovností zápas otočili ve svůj prospěch v poměru 9:7. Tímto chceme všem klukům poděkovat za zdařilí vstup do sezóny a přejeme jim, aby v dalších zápasech předvedli stejně pohlednou hru, která je bude bavit a povede k dalším vítězstvím. Poznámka na konec, kluci zvládli i nový vítězný pokřik.