Úpice - České Meziříčí 4:1 (2:0)

Úpice - České Meziříčí 4:1 (2:0). 4. Kulhánek Jaroslav, 10. a 88. Rada Lukáš, 80. Biederman Ondřej - 63. Hlavsa Leoš (Slánský). ŽK: 1:3, ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 101.

Úpice: Dousek - Prouza, Čáp (78.Hanzlík), Kulhánek, Pich, Kejzlar (67.Brus), Marel, Biederman, Mach, Peterka (70.Břicháček), Rada
České Meziříčí: Frynta David - Jančura, Kozák, Tomášek Jan, Slánský - Hovorka (76. Tomášek Petr) - Ježek, Hlavsa, Rezek, Čiháček (62. Havel Tomáš) - Baše Lukáš

Kaplan Karel, trenér Úpice: Podařil se nám vstup do utkání a v 10. minutě jsme vedli o dvě branky. Poté jsme se trochu vytratili a umožnili soupeři v poli vyrovnat hru. Škoda nevyužitých šancí na konci prvního poločasu kde jsme mohli v klidu zápas rozhodnout. V druhém poločase jsme nechtěli připustit zdramatizování zápasu, bohužel opak se stal pravdou a soupeř krásnou brankou ze standartní situace snížil. Utkání jsme rozhodli v posledních deseti minutách a v poklidu dotáhli do vítězného konce.

Horký David, vedoucí mužstva: V úvodu utkání nás domácí zaskočili dvěma rychlými góly. Do hry jsme se začali dostávat až od dvacáté minuty, ale žádnou z nadějných akcí jsme nepřetavili v branku. Do druhého poločasu jsme přeskupili sestavu na dva útočníky ve snaze o zdramatizování utkání. To se povedlo po krásné brance z přímého kopu v podání Hlavsy. V závěru utkání ve snaze vyrovnat už jsme hodně riskovali a domácí vstřelili třetí rozhodující branku v 80. minutě. K naštvání je, že jí předcházel neodpískaný faul (ruce v obličeji) na půlce hřiště od do té doby přesného hravního rozhodčího. Poté se naši hráči až do konce utkání věnovali spíše diskuzi s rozhodčími a diváky, než hře, a v důsledku toho padla po nekoncentrovanosti čtvrtá branka do naší sítě. Výsledek je pro nás až příliš krutý, gratulujeme domácím k výhře.