Vamberk B - České Meziříčí B 0:2 (0:1)

Vamberk B - České Meziříčí B 0:2 (0:1). 12. Tomášek Jakub (Rezek), 84. Tomášek Petr. ŽK: 0:2. Diváků: 50.
Rozhodčí: Feichtinger

České Meziříčí B: Baše Karel - Havel Tomáš, Hejlek, Brouček, Borecký (46. Španiel) - Vošvrda (78. Kupka Michal), Jančura, Tomášek Petr, Rezek - Tomášek Jakub, Slezák (72. Hrubý)

Tomášek Petr, trenér ČM B: První poločas se hrál vyrovnaný zápas s několika šancemi na obou stranách. My jsme se přizpůsobili hře domácích, kteří nakopávali míče za náší obranu. Po nedorozumnění domácí obrany a důrazu Jakuba Tomáška se nám podařilo vsítit branku. Ve 2. poločase jsem již více kombinovali, hráli více po zemi a zlepšili pohyb. Měli jsme spoustu brankových příležitostí, ale podařilo se nám proměnit pouze jednu. Naše vítězství vzhledem k převaze ve 2. poločase je zasloužené.