Vamberk B - České Meziříčí B 10:2 (5:1)

Vamberk B - České Meziříčí B 10:2 (5:1). 34., 41. a 81. Vašátko Karel, 6. a 44. Hlaváč Ondřej, 16. Mudruňka Tomáš, 48. Mazánek Jan, 73. Dostál Ondřej, 85. Brouček vlastní, 88. Handl Jiří - 39. Fiala Daniel, 52. Tomášek Petr. ŽK: 2:1 (42. Olšavský Marcel, 63. Hlaváč Ondřej - 30. Tačík). ČK: 0:0. Diváků: 55.
Rozhodčí: Špaček Ladislav
České Meziříčí B: Rak - Černý Aleš, Fiala Daniel, Španiel, Tomášek Petr, Tačík, Brouček, Černý Jakub, Slezák Miroslav, Šlor
Tomášek Petr, trenér ČM B: Dva góly v síti Vamberka věnuji všem 10 statečným, kteří do zápasu nastoupili a 10 obdržených branek jsme přivezli všem vám ostatním, včetně hráčů áčka, kteří se z údajných zdravotních, pracovních či jiných důvodů k zápasu nedostavili. Přál bych vám vytrpět 90.minut s takovým počtem hráčů a téměř celý 1. poločas v 9 lidech, tak jako tomu ve Vamberku. Klobouk dolů před Krištofem a Kubou Černým, že zápas se zdravotními problémy vůbec dohráli, bohužel ne všichni to takhle dokážou. Vítězství Vamberka je naprosto zasloužené, i když byly i okamžiky, kdy jsme soupeře dokázali potrápit. Ještě jednou kluci děkuji a těm, co měli jiné zájmy nebo problémy, přeji brzké uzdravení, hlavně s hlavou!!! Věřím, že to bylo taky naposledy, kdy kulturní akce zasáhla svým termínem do fotbalové sezóny. Jsem rád, že 3 hráči béčka pomohli urvat cenné vítězství v Doudlebách.