Vamberk B - České Meziříčí B 2:2 (2:1). PK: 5:6

Vamberk B - České Meziříčí B 2:2 (2:1). PK: 5:6. 4. Chochola Karel, 21. Labík Milan - 41. Vošvrda, 83. Schejbal. ŽK: 1:0 (88. Dostál Ondřej). ČK: 0:0. Diváků: 66.
Rozhodčí:
Reichl Petr
České Meziříčí B: Frynta David - Sekyra Martin, Tomášek Petr, Holeček, Drcmánek - Vošvrda, Kupka Aleš, Slezák (65. Baše David), Schejbal - Bednář, Šlor (80. Šimůnek ml.)
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: Vamberk byl po celý zápas jednoznačně lepší, doplatil však na neproměňování šancí a nedůraz v zakončení. Nás držel v zápase výborně chytající David Frynta a několikrát nás zachránila branková konstrukce. Z minima jsme vytěžili maximum a protože i v penaltách jsme byli 100%, odvážíme si tak trochu zázračně 2 body. Zaráží mě však to, že několika mladým hráčům v naší sestavě chytají už po 60. minutách křeče a někteří už po prvním poločase "šlapou vodu". Přesto patří dík všem za obětavost a Martinovi Sekyrovi děkuji za úspěšnou premiéru mezi muži.