Vamberk - České Meziříčí 2:1 (2:1)

Vamberk - České Meziříčí 2:1 (2:1). Branka ČM: 39. Mikušík David. ŽK: 0:1 (80. Němeček Miroslav). ČK: 0:0. Diváků: 15.
Rozhodčí: Chaloupka Jakub
České Meziříčí: Bouša Karel - Vlášek Lukáš, Šoun Michal, Sekyra Martin, Rind Lukáš, Ptáček David, Němeček Miroslav, Myšák David, Dyršmíd Dominik, Coufal Marek, Jílek Petr, Mikušík David, Krivčík Petr, Hoffinger Josef.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Dnes se zápas hodnotí těžce. Prohra bych řekl, nezasloužená. Udělali jsme dvě chyby a byli potrestáni. Do konce poločasu jsme byli jasně lepším týmem a povedlo se nám jenom snížit. Začátek 2.poločasu jsme byli také lepší, ale trefili jsme pouze břevno. Pak se hra už vyrovnala a srovnat se nám nepodařilo.
Výkon HR se mi hodnotit snad ani nechce (měli jsme kopat dvě penalty a některé zákroky byli z obou stran dost tvrdé), aby dorostence pískal kluk, který je stejně starý a ještě loni za domácí hrál je k zamyšlení.