Vamberk - České Meziříčí 3:2 (3:1)

Vamberk - České Meziříčí 3:2 (3:1). 21. Pazderník, 32. Chochola, 39. vlastní (Kozák) - 3. Baše Lukáš (Provazník), 56. Ježek (Tomášek Jan). ŽK: 4:2. ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 99.
Rozhodčí: Doubic, Šiling, Špaček
Delegát: Vancl

Vamberk: Sýkora – Pavelka, Vidlička, Mudruňka, Chochola (37. Hamerský) – Kotýza, Flekr, Samek, Pazderník (55. M. Handl) – O. Dostál (72. J. Handl), Luňáček

České Meziříčí: Frynta - Slánský, Tomášek Jan, Kozák, Čiháček - Rezek (51. Krajňák), Hlavsa, Hovorka, Ježek - Provazník, Baše Lukáš

Souček Jan, vedoucí mužstva Vamberka: Již ve 3. minutě zápasu jsme prohrávali 0:1, ale mužstvo to neodradilo a zlepšeným výkonem donutilo soupeře k chybám a zaslouženě vyhrálo první poločas 3:1. Po přestávce jsme museli k vůli zranění obou útočníků našeho mužstva vystřídat a hostující mužstvo nás dostalo pod tlak, kterého využilo pouze ke snížení stavu na 3:2. Chválím všechny hráče za bojovnost, takto se totiž má hrát o udržení.

Mikušík Milan, trenér ČM: I přes povedený vstup do utkání, kdy jsme se ujali ve 3. minutě vedení v zápase, jsme se ve zbytku prvního poločasu dopustili několika hrubých defenzivních chyb, čehož domácí tým využil a zaslouženě první poločas vyhrál. I přes zlepšený výkon ve druhém poločase se nám podařilo pouze snížit stav zápasu na 3:2.