Vamberk - České Meziříčí 3:6 (0:4)

Vamberk - České Meziříčí 3:6 (0:4). Branky: 47. Halamka, 59. Kotýza Jan, 64. Šimeček Petr - 21., 45. a 49. Plšek, 10. Vejprava, 40. Tomášek Petr, 88. Fiala Josef. ŽK: 1:1 (76. Halamka Daniel - Provazník). ČK: 0:0. Diváků: 70.
Rozhodčí: Hofman Miloš, Průcha Petr, Luňák Michal
Delegát: Židík Miloš
Vamberk: Klofanda Jaroslav - Štěpánek Radim, Češka Martin, Halamda Daniel, Mráz Ondřej, Kotýza Jan (64. Čopík Roman), Malý Marek, Šafařík Tomáš, Chochola Karel (46. Šimeček Petr), Bek Ondřej, Cit David (85. Adamec Martin).
České Meziříčí: Havel Patrik - Havel Tomáš, Tomášek Jan, Roubal, Provazník - Fiala Josef, Vejprava, Tomášek Jakub, Fiala Daniel (87. Fiala Daniel) - Tomášek Petr (78. Mikušík), Plšek
Bořek Milan, trenér Vamberka: V 1. půli naprostý propadák ve všech směrech. Do 2 části jsme se malinko zlepšili a výsledek aspoň korigovali. Soupeři gratulace z efektivity.
Havel Patrik, trenér ČM: Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a již v 10. minutě jsme se ujali vedení. Naší trpělivostí se nám podařilo přidat další góly a tím pádem jsme do kabin odcházeli za stavu 4:0. Do druhé půle jsme nastoupili s příliš velkým klidem že máme zápas pod kontrolou a hned ve 46. minutě nás soupeř vyvedl z omylu. Nám se moc nedařilo dostat hru pod naší kontrolu a soupeř nás začal víc a víc trápit. Nakonec jsme ještě dvě branky ve druhé půli vsítili a dle mého názoru si odvážíme zasloužené 3 body.