Vamberk - České Meziříčí 6:3 (3:3)

Vamberk - České Meziříčí 6:3 (3:3). 12., 28., 42. a 65. Čopík Roman, 76. Šrom Michal, 82. Mráz Ondřej - 37. Slánský, 38. Baše Lukáš, 44. Fiala Josef. ŽK: 2:2 (35. Hájek Tomáš, 50. Müller Radek - 66. Fiala Josef, 77. Hlavsa Leoš). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 55.

Rozhodčí: Hofman Miloš, Jindáček Milan, Frejvald Ondřej (klubový rozhodčí)
Vamberk: Cit Martin - Tobiška Ondřej, Mráz Ondřej, Müller Radek, Hájek Tomáš, Šrom Michal, Olšavský Marcel, Čopík Roman, Malý Marek, Dostál Ondřej, Halamka Daniel
České Meziříčí: Frynta David - Havel Tomáš, Provazník, Tomášek Jan, Slánský (66. Hrudík Petr) - Fiala Josef, Hlavsa, Roubal, Krajňák (46. Fiala Daniel) - Baše Lukáš (85. Šlor), Tomášek Jakub
Souček Josef, trenér Vamberka: První poločas připomínal jízdu na horské dráze. Dali jsme dva laciné góly, ale hosté nás přehrávali pohybem a jednoduchostí. Dokázali během minuty vyrovnat a na naší třetí branku rovněž do poločasu odpověděli. Po přestávce jsme se zlepšili, vstřelili další góly a sami jsme neinkasovali. V závěru si náš tým vytvořil několik slibných šancí, ale neproměnil ani jednu. Zápas přinesl hodně branek a zajímavých situací a tak jen mrzí nízká návštěva.
Horký David, sekretář ČM: Po gólových hodech odjíždíme z Vamberka opět bez bodu. První poločas byl ještě vyrovnaný, ale v druhém poločase jsme si už na rozdíl od domácích nevytvořili téměř žádnou brankovou šanci. Zasloužené vítězství Vamberka.