Velichovky - České Meziříčí 7:3 (4:2)

Velichovky - České Meziříčí 7:3 (4:2). 14. z pen. a 44. Čenovský Martin, 17. a 31. Petráček Matěj, 73. a 88. Emlar Lukáš, 53. Karel Martin - 34. Baše Lukáš (Plšek), 36. Baše Lukáš (Plšek), 75. Tomášek Jakub (Rezek Tomáš). ŽK: 1:5 (83. Panenka Marek - 13. Havel Tomáš, 19. Provazník, 23. Vejprava, 66. Roubal, 72. Plšek). ČK: 0:0. PK: 1:0. Diváků: 152.
Rozhodčí: Vlachý Michal, Kubánek Jan, Říha Luboš
Delegát: Malena Martin
Velichovky: Mertlík Tomáš - Grmela Miroslav, Pácalt Martin, Rieger Aleš, Filip Josef, Čenovský Martin (64. Emlar Lukáš), Hanusík Tomáš (46. Hykš Josef), Vít Tomáš (74. Hořínek Jaroslav), Németh Mário, Panenka Marek, Petráček Matěj (37. Karel Martin)
České Meziříčí: Jílek - Sekyra, Provazník (46. Krajňák), Roubal, Havel Tomáš (46. Tomášek Jakub) - Rezek Tomáš, Vejprava, Tomášek Jan (55. Mikušík David), Fiala Josef (46. Fiala Daniel) - Plšek (80. Němeček), Baše Lukáš
Lebedinský Jiří, trenér Velichovek: Věděli jsme, že nás dnes nečeká jednoduchý zápas, a to se od první do poslední minuty potvrdilo. Hosté i přes vysokou prohru nezanechali vůbec špatný dojem a do poslední minuty nás nechávali v napětí, neboť jejich útočná síla je opravdu veliká a nebezpečná. My jsme dnes byli velmi produktivní a vysokého vítězství si velmi vážíme.
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Zasloužené vítězství domácích, kteří byli dnes maximálně produktivní. Gratulujeme jim k výhře, k perfektnímu pažitu a ke krásnému areálu. Rádi se sem budeme opět vracet, protože postupové ambice opravdu nemáme a nikdy jsme neměli. Děkujeme našim dorostencům, kteří měli sobotní zápas v nohách, za pomoc.