Velké Poříčí - České Meziříčí 1:2 (0:2)

Velké Poříčí - České Meziříčí 1:2 (0:2). 60. Škripko Tomáš - 12. Sekyra Martin, 24. Jílek Petr. ŽK: 2:5 (ČM: 31. Bouša Karel, 52. Němeček, 63. Vlášek, 75. Ptáček, 80. Sekyra). ČK: 1:0 (82. Grund Štěpán). Diváků: 30.
Rozhodčí: Šolc Petr Tata
České Meziříčí: Bouša Karel - Mikušík, Vlášek, Šoun Michal, Sekyra, Němeček, Myšák, Jílek, Dyršmíd, Bouša Jan, Kvaček, Coufal Marek, Ptáček, Hlavsa Jan.
Slezák Miroslav, trenér ČM: Do zápasu jsme vstupovali s jasnou taktikou, která se nakonec ukázala správná. První poločas bych řekl, že jsme byli lepší a domácí nás ohrozili pouze dlouhými nákopy. Druhý poločas byl v režii domácích a nám se se štěstím a díky několika skvělým zákrokům brankáře a domácí nedisciplinovastí podařilo udržet vítěznou sérii. Hodnocení má být objektivní a můžeme být rádi, že jsme zápas dohráli v 11. Rozhodčímu se zápas moc nepovedl a jak nás pojmenoval domácí trenér: Řepáci z Měřiče porazili ještě větší ŘEPÁKY z Poříčí.