Voděrady - České Meziříčí B 5:2 (4:1)

Voděrady - České Meziříčí B 5:2 (4:1). 2., 15. a 14. Falta Tomáš, 44. David Václav, 46. Plachetka Radek - 22. Tomášek Petr, 80. Holeček Jiří. ŽK: 0:1 (36. Hovorka). ČK: 0:0. PK: 0:0. Diváků: 33.
České Meziříčí B:
Šlor Kryštof - Holeček, Hovorka, Hrudík Petr, Baše David - Vošvrda, Tomášek Petr, Fiala Josef, Facuna (10. Šimůnek (69. Horký David)) - Baše Karel (14. Kašpar Aleš), Havel Patrik
Tomášek Petr, ČM: Po tragickém začátku, kdy jsme po 15. minutách prohrávali 3:0, jsme hru vyrovnali a za stavu 3:1 jsme mohli do poločasu několika šancemi otočit skóre v náš prospěch. Bohužel v poslední minutě prvního poločasu dostáváme branku na 4:1 a na začátku 2. poločasu další. Dokud se nezačneme koncentrovat na utkání od první minuty a soupeř toho využije, nemůžeme nikdy pomýšlet na lepší výsledek. Navíc jsme v zápase přišli o 2 hráče, kterým přejeme brzké uzdravení. Závěrem děkuju klukům z Voděrad, kteří nám vyšli vstříc a a souhlasili se sehráním utkání v dopoledních hodinách.