Voděrady - České Meziříčí B 6:2 (3:1)

Voděrady - České Meziříčí B 6:2 (3:1). 22. Podsztavek Ondřej, 25. Holoubek Jakub, 29. Jedlička Radek, 70. Michal Lukáč, 73. Schejbal Michal, 80. Koráb Jakub - 30. Hlavsa Leoš, 79. Sekyra Martin. ŽK: 0:0. ČK: 0:0. Diváků: 66.
Rozhodčí: Reichl Petr, Plocek Luboš, Nosek Martin
České Meziříčí B: Šlor - Holeček, Tomášek Petr, Brouček, Sekyra - Schejbal, Kupka Aleš, Hlavsa, Slezák - Tomášek Jakub, Jílek
Tomášek Petr, asistent trenéra ČM B: V utkání jsme byli lepší jen prvních 20 minut, pak jsme po rohovém kopu inkasovali a soupeř přidal vzápětí další 2 branky. Pak jsme se trochu oklepali, hru vyrovnali a do poločasu jsme snížili. 2. poločas už byl z naší strany horší a soupeř z rychlých protiútoků navyšoval skóre. Dnes nám chyběla kvalita, v zápase bylo mnoho chyb a taky bojovnosti bylo málo. Zasloužené vítězství domácích.