ZIMNÍ PŘÍPRAVA DOROSTU ČESKÉ MEZIŘÍČÍ/MFK NOVÉ MĚSTO

Přípravné zápasy Dorostu

18.2. PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ UMT NOVÉ MĚSTO OD 17:00 FK HŘEDLE
České Meziříčí/Nové Město - FK Hředle 2:5 (2:2). Branky ČM/NM: Bílek Ondřej, Vlášek Lukáš
Hráči kteří nastoupili k utkání: Bouša Karel, Zítko, Fňouk, Lepšík, Štěpán, Čížek, Bílek, Bouša Jan, Šoun, Němeček, Vlášek, Coufal Jaroslav, Valtera, Rind, Jílek a Myšák.
Slezák Miroslav, trenér: V prvním přátelském utkání nás čekala velice zajímavá konfrontace se soupeřem z okresu Rakovník.
První poločas vyrovnaný s více šancemi na naší straně. Do druhého poločasu jsme vstoupili hůře, soupeř nás začal přehrávat a zbytečně jsme se zatáhli. Zápas splnil, co měl a nikdo se nezranil.
27.2. PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ UMT NOVÉ MĚSTO FK JAROMĚŘ
3.3.   PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ UMT NOVÉ MĚSTO OD 18:00 ČESKÁ SKALICE/SK BABÍ
České Meziříčí/nové Město - Česká Skalice/Babí 5:0 (3:0). Branky: Bílek 3x, Vlášek, Čížek
Do utkání nastoupili: Bouša K. - Lepšík, Ptáček, Fňouk - Čížek, Němeček - Vacek, Hoffinger, Šoun - Vlášek, Bílek. Střídali: Štěpán, Bouša J., Valtera, Matějů, Myšák
Slezák Miroslav, trenér ČM: V druhém přípravném utkání jsme poměřili síly s mladším dorostem dalšího souklubí. V utkání jsme chtěli vyzkoušet různé rozestavení a být silní na míči.
Vedení jsme se ujali po individuální akci Lukáše Vláška. Poté se 2x prosadil Ondra Bílek. V druhém poločase navýšil vedení Vojta Čížek z penalty a svůj tří gólový koncert završil Ondra Bílek.
ZRUŠENO!!! 10.3. PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ UMT NOVÉ MĚSTO OD 10:00 TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ
17.3. PRVNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ UMT NOVÉ MĚSTO OD 10:00 ČERVENÝ KOSTELEC