zápasy

Turnaj v Javornici v neděli 4.9. od 9:00

Turnaj v Javornici v neděli 4.9. od 9:00
Javornice - České Meziříčí 8:4 (6:1). Herzán Václav 3, Luňáková Aneta
Černíkovice červená - České Meziříčí 8:6 (5:5). 
Albrechtice - České Meziříčí 6:3 (3:1).
Celý článek

Turnaj v Albrechticích v neděli 12.6. od 9:00

Albrechtice B - České Meziříčí 1:14 (1:5).
Albrechtice A - České Meziříčí 9:8 (3:4).
Vamberk - České Meziříčí 6:7 (6:2).

V nedělním turnaji Mladší přípravky v Albrechticích jsme postupně nastoupili proti 2 týmům domácích a borcům z Vamberka. V horkém počasí jsme první zápas proti Albrechticím "B" zvládli bez větších problémů a zvítězili jsme 14:1. Ve druhém nás čekal daleko těžší soupeř v podobě Albrechtic "A".  Herně jsme do poloviny zápasu vše zvládali, byli jsme fotbalovější, pak však soupeř přidal na důrazu (někdy na hranici pravidel) a otočil skóre ve svůj prospěch v poměru 9:8. Na posledního soupeře z Vamberka jsme se dlouho připravovali, jelikož se nám ho v průběhu soutěže ještě nepodařilo porazil. Na začátku zápasu se hrálo podle stejného scénáře a vše nasvědčovalo, že i teď odejdeme s porážkou. Po poločase se však naši borci semkli a začali makat jeden za druhého, což nám nakonec zajistilo kýžené vítězství v poměru 7:6. Hráči nám všem dokázali, že když budou bojovat jeden za druhého, tak dokáží porazit soupeře papírově silnějšího.
Celý článek

Turnaj v Týništi v sobotu 4.6. od 9:00

Javornice - České Meziříčí 1:15 (1:9). Havel Vojtěch 4, Rezek Tadeáš 4, Bolečková Justýna 4, Bahník Michal, Jílek Robert, Dušek Lukáš
Solnice - České Meziříčí 8:7 (4:3). Střelci ČM?
Týniště - České Meziříčí 3:7 (2:5). Střelci ČM?

Sobotní turnaj v Týništi jsme zahájili jasnou výhrou nad týmem z Javornice v poměru 15:1. V tomto zápase se nám hra dařila, v soubojích 1:1 jsme byli lepší a vstřelili jsme pěkné branky. Bohužel v dalším zápase se Solnicí jsme opět neudrželi pozornost a po obratu soupeře jsme prohráli 7:8. V koncentraci na zápas musíme ještě zapracovat. Posledním soupeřem bylo domácí Týniště. Podařilo se nám zvítězit 7:3, ale mnohem důležitější je poznámka samotných hráčů, že styl "překopnout hřiště nebo vystřelit z dálky a koukat jestli se trefím" nechtějí hrát. My budeme hrát FOTBAL. Díky za odehraný turnaj. Makáme dál.
Celý článek

Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 29.5. od 9:00

České Meziříčí - Dobruška/Opočno 4:4 (2:2). Bolečková Justýna 2, Havel Vojtěch, Jílek Robert
České Meziříčí - Rokytnice nehráno, Rokytnice omluvena
České Meziříčí - Přepychy 24:3 (9:2). Rezek Tadeáš 7, Bolečková Justýna 5, Herzán Václav 5, Bahník Michal 3, Havel Vojtěch 3, Rejchrt Radek

Nedělní turnaj v domácím prostředí jsme rozehráli s týmem Dobrušky/Opočna. Zápas se výsledkově přeléval na obě strany, nakonec skončil spravedlivou remízou 4:4. Obě mužstva předvedla nasazení,  bojovnost a spousta povedených fotbalových akcí. V dalším zápase, který byl původně zrušen kvůli nemoci v týmu Rokytnice jsme nastoupili mimo soutěž proti druhému týmu Dobrušky/Opočna.  Soupeř přivezl do Českého Meziříčí převážně dívky ročníku 2012, které byly silově a rychlostně lépe vybavené, což nám dělalo značné problémy. Do stavu 1:1 jsme hráli vyrovnaný zápas, bohužel pak nás soupeř zatlačil a rozhodl  ve svůj prospěch v poměru 6:1. Zde se ukázalo, že když obdržíme 2,3 branky v rychlém sledu za sebou, jde náš výkon dolů. Zklamání z prohry jsme si vynahradili v posledním zápase proti Přepychám, které jsme rozstříleli 24:3. Zde byla opět vidět chuť a snaha zvítězit. Ve hře se objevovala kombinační hra, skvělé zakončení.  Díky týmu za dnešní turnaj  Makáme dál.
Celý článek

Turnaj v Českém Meziříčí v neděli 22.5. od 9:00

České Meziříčí - Javornice 6:1 (4:1). Rezek Tadeáš 3, Bolečková Justýna, Havel Vojtěch, Štěpán Marek
České Meziříčí - Rokytnice 8:4 (4:2). Havel Vojtěch 3, Bolečková Justýna 2, Rezek Tadeáš 2, Štěpán Marek
České Meziříčí - Doudleby/Sopotnice 5:1 (1:1). Rezek Tadeáš 3, Štěpán Marek 2

Havel Roman, trenér: Dnešní turnaj v domácích prostředí jsme odehráli skvěle. Ani to, že  se nám podařilo zvítězit ve všech 
utkáních nám neudělalo takovou radost jako předváděná hra. Naši borci bojovali, padali do střel a dávali krásné góly. Skvěle jsme zahrávali rohy, ze kterých se nám podařilo vstřelit 4 branky.  Poslední zápas s Doudlebami/Sopotnicí byl  ozdobou dnešního dne, který jsme nakonec  získali v poměru 5:1. Veliká gratulace všem hráčům za super výkony. Makáme dál.

 

Celý článek

Turnaj v Černíkovicích v neděli 15.5. od 9:00

Černíkovice Bílá - České Meziříčí 11:3 (4:2). Bolečková Justýna, Dušek Lukáš, Herzán Václav
Černíkovice Červená - České Meziříčí 8:5 (4:3). Herzán Václav 2, Bolečková Justýna, Rejchrt Radek, Švrček Matěj
Týniště - České Meziříčí 7:8 (4:4). Herzán Václav 4, Bolečková Justýna 2, Jílek Robert, Petřák Roman

V neděli jsme do Černíkovic odjížděli bez 3 borců, Tády Rezka, Mára Štěpána a Vojty Havla, kteří náš klub velmi úspěšně reprezentovali na turnaji v týmech výběrů OFS U9. Z tohoto důvodu jsme mužstvo doplnili borci předpřípravky, Vendou Herzánem a Matějem Švrčkem, kteří se rozhodně neztratili. I přes prohru v prvním zápase,  která na první pohled vypadá jednoznačně,  jsme se nebáli hrát a předváděli fotbal, který se  divákům líbil. V posledním zápase jsme díky tomu byli odměněni těsnou výhrou 8:7 nad týmem z Týniště. Velká gratulace všem za předvedený výkon. Makáme dál.
Celý článek