Výsledek ze soboty 11. března

MUŽI: České Meziříčí - Provodov, sobota 11.3. od 12:45 (UMT v Dobrušce)

České Meziříčí - Provodov 5:5 (3:1). 25. Fiala Josef, 30. Fiala Josef, 33. Havel Patrik (Vejprava), 62. Tomášek Jakub, 90. Havel Patrik - 7. Čisár Adrian, 50. Cvrček Adam, 55. Cvrček Adam, 73. Zelenka Daniel, 80. Kampo Lukáš.
České Meziříčí: Jílek - Sekyra, Havel Tomáš, Slánský, Ježek - Fiala Josef, Vejprava, Tomášek Jan, Fiala Daniel - Tomášek Jakub, Havel Patrik. Střídali: Tomášek Petr, Myšák.
Absence: Frynta David, Rezek Tomáš, Rezek Jakub, Provazník, Hlavsa, Baše Lukáš, Roubal, Krajňák, Plšek
Horký David, vedoucí mužstva ČM: Bohužel náš početní stav se od minule nezlepšil, spíše naopak. V utkání hrané za mrazivého a větrného počasí každý chvilku tahal pilku. Provodov se dostal brzy do vedení, ale nám se podařilo do poločasu otočit na 3:1. V druhém poločase po našich chybách hosté otočili až 4:5, ale prohru odmítnul hrající trenér Patrik Havel parádní bombou v poslední vteřině utkání. Dnes rozhodoval důraz v šestnáctkách. Náš zdravotní a personální stav 14 dní před začátkem soutěže není moc veselý.